Lek. wet. Marta Meissner
specjalista chorób psów i kotów

Pomysłodawczyni i założycielka Przychodni Saskavet.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Wydziału Biotechnologii Medycznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2019 roku, zdając państwowy egzamin w Puławach, zakończyła 3-letnie studia specjalizacyjne z Chorób Psów i Kotów, uzyskując tytuł lekarza specjalisty w tej dziedzinie. Aktualnie w trakcie kolejnych studiów specjalizacyjnych, tym razem z chirurgii weterynaryjnej, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Od wczesnych lat dziecięcych fascynowała się światem zwierząt, którego tajniki mogła zgłębiać wychowując się w domu otoczonym lasem i zwierzętami. Doświadczenie w pracy lekarza weterynarii zdobywała jeszcze w trakcie studiów odbywając liczne staże kliniczne w kraju i zagranicą, m.in. na Uniwersytecie w Zurychu (Szwajcaria) – klinika małych zwierząt, w Londynie (UK), a także w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.

Regularnie uczestniczy w konferencjach, kongresach, warsztatach i szkoleniach dotyczących różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Jej największą pasją są: chirurgia tkanek miękkich oraz dermatologia weterynaryjna.

W czasie wolnym wybiera aktywny wypoczynek m.in. nurkuje, jeździ na rowerze. Kocha góry i podróże, a wolne wieczory wypełnia literaturą faktu bądź obcowaniem ze sztuką. Malarstwo to jej odskocznia od codzienności, a efekty możecie podziwiać na ścianach Przychodni, gdzie znajdują się jej obrazy.

Lek. wet. Magdalena Witkowska
specjalista chorób zwierząt nieudomowionych

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie zdobywała podczas praktyk klinicznych w Schronisku już w czasach studenckich.
Jest w trakcie studiów specjalizacyjnych z Chorób Zwierząt Nieudomowionych.

Regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu zwierząt egoztycznych, zwłaszcza małych ssaków oraz ptaków, na licznych szkoleniach i konferencjach w całej Europie. Cyklicznie uczestniczy w warsztatach dotyczących leczenia ptaków prowadzonych przez dr Tomasza Piaseckiego – uznanego specjalistę w leczeniu zwierząt egzotycznych.
Odbyła liczne szkolenia z zakresu leczenia psów i kotów m.in. warsztaty anestezjologiczne, opieki nad pacjentem geriatrycznym oraz kurs ultrasonografii.

Jej głównym celem w pracy jest minimalizowanie stresu pacjenta i leczenie oparte na dokładnej diagnostyce.

Swój wolny czas spędza wraz z dwoma kotami – Punią i Kiziutą oraz trzema psami – owczarkiem szkockim Mysicą, pointerem Kasztanem i prawie jorkiem Edzikiem

Lek. wet. Hanna Domańska

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, który ukończyła z wyróżnieniem.

Jej główne obszary zainteresowań to anestezjologia i okulistyka weterynaryjna. W naszej przychodni przeprowadza konsultacje anestezjologiczne oraz dba o bezpieczny sen Waszych pupili i zabazpieczenie przeciwbólowe w okresie okołooperacyjnym. To właśnie ona stale monitoruje pacjentów w trakcie zabiegu, jak i po nim, aby proces wybudzania po narkozie przebiegał prawidłowo.

W wolnym czasie uwielbia czytać książki i spacerować.

Lek. wet. Cecylia Majak
spec. radiologii weterynaryjnej

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W 2022 roku uzyskała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej, który był zwieńczeniem 2-letnich studiów specjalizacyjnych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Od początku swojej pracy uczestniczy w kursach i konferencjach z zakresu diagnostyki obrazowej. Chociaż to właśnie ta dziedzina medycyny weterynaryjnej zajmuje jej większą część pracy, to swoje zainteresowania kieruje także w stronę gastroenterologii, rozrodu psów i kotów oraz chorób zakaźnych małych zwierząt.

W wolnym czasie wybiera żeglarstwo, treking w górach lub wspinaczkę. Opiekunka cudownego kocura rasy syberyjskiej – Carmela

lek. wet. Karol Janiszewski

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Warszawskiej SGGW.
Od najmłodszych lat, częścią jego życia są zwierzęta. W domu rodzinnym towarzyszyły mu psy, koty, chomiki, rybki, papużki i aksolotle. Opieka nad zwierzętami nauczyła go cierpliwości i szacunku do Braci Mniejszych, a także pozwoliła lepiej zrozumieć zwierzęcą naturę.

Pierwsze doświadczenie kliniczne zdobywał jeszcze podczas studiów na praktykach i wolontariacie w warszawskich przychodniach.
Od początku pracy zawodowej uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu stomatologii, chirurgii i medycyny behawioralnej. Jest niezwykle cierpliwy, dlatego tak duże uznanie zyskał wśród naszych kocich pacjentów.

W Przychodni zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów stomatologicznych, chirurgią miękką oraz przyjmuje pacjentów internistycznych.

Opiekun aksolotla i dwóch kotów rasy Maine Coon.

Lek. wet. Zofia Wiśnios

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas licznych staży, gdzie pracowała ze zwierzętami nieudomowionymi oraz w laboratorium diagnostyki weterynaryjnej. Swoje pierwsze kroki jako lekarz stawiała w Klinice Całodobowej, dzięki czemu medycyna ratunkowa nie jest jej obca.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W codziennej pracy stawia przede wszystkim na diagnostykę, znalezienie przyczyny choroby oraz komfort zwierzęcia w gabinecie.

Prywatnie opiekunka dwóch wspaniałych kotów. W wolnych chwilach wybiera aktywny wypoczynek, wspinaczkę i podróże.

Lek. wet. Aleksandra Wójcik

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, który ukończyła w 2008 roku i od tamtej pory nieprzerwanie zajmuje się pracą kliniczną. Szczególnie interesuje się kardiologią, anestezjologią oraz radiologią. Pracowała również jako tłumacz fachowej literatury weterynaryjnej.

Od 2012 roku konsultuje pacjentów kardiologicznych w warszawskich przychodniach i okolicach. Wykonuje badanie echokardiograficzne, EKG oraz pomiar ciśnienia krwi metodą Dopplera. W 2020 roku ukończyła specjalizacyjne studia podyplomowe „Choroby psów i kotów”. Jest członkiem European Society of Veterinary Cardiologists (ESVC).

tech. wet. Luiza Serwin

Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Bydgoszczy.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w przychodniach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych w różnych częściach kraju.
Od zawsze związana ze zwierzętami. Jako nastolatka samodzielnie odchowała 2-dniową suczkę Togę! Od tego momentu odpowiedzialność za życie i zdrowie stały się jej żelazną cechą.

Ukończyła kurs groomerski, a swoją pasję spełnia w naszej Przychodni strzygąc psy i koty.
Jest niezastąpioną częścią zespołu Przychodni. Zarządza zapleczem technicznym i szpitalem dla zwierząt oraz jest nieocenionym wsparciem podczas pracy dla lekarzy.

Prywatnie opiekuje się 3 psami: dwoma bullterierami – Tofim i Dziunią oraz grzywaczem chińskim Kimi. Żartobliwie mówi, że ma 64 kg psów, aby nie zdradzać ich ilości. Na szczęście w opiece nad stadem ma wsparcie w mężu Remku oraz dwójce młodzieńców: Gabrielu i Natanielu, których od najmłodszych lat uczy miłości do zwierząt.

tech. wet. Patrycja Krystjanik

Absolwentka Studium Akademia Zdrowia, gdzie w 2012 roku uzyskała tytuł technika weterynarii.
W naszej rozwijającej się Przychodni dba nie tylko o zaplecze techniczne, lecz także pełni funkcję Managera Saskavet.
Jest niezastąpiona w rozmowach z kontrahentami, zajmuje się organizacją pracy personelu, administracją oraz prowadzi nasze social media, gdzie wsparcie merytoryczne stanowią dla niej lekarze weterynarii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z największych klinik warszawskich, gdzie doskonaliła swoje umiejętności i wiedzę.

Jest przewodnikiem 2-letniego prawie owczarka Songo, z którym wspólnie trenują obedience, czyli sportowe posłuszeństwo. Lecz to nie wszystko, bo psi fitness też nie jest im obcy 😉 Uwielbiają wspólnie spędzać czas podczas wielokilometrowych wycieczek przez zakątka Warszawy i okolic.
Wieczorami najchętniej słucha podcastów, ogląda filmy i seriale kryminalne oraz poszerza swoją wiedzę w zakresie marketingu internetowego.