KĄPIELE

Wykonujemy kąpiele zarówno pielęgnacyjne – np. przed strzyżeniem, jak i kąpiele lecznicze.

Proszę pamiętać, że zbyt częste kąpiele pielęgnacyjne psów nie są wskazane. Możemy nimi wywołać schorzenia skóry. Oczywiście, są sytuacje, kiedy nie mamy wyjścia, np. wówczas gdy nasz podopieczny z pasją wytarza się w aromatycznych odchodach. Warto jednak zaczerpnąć porady, jaki szampon nadaje się dla naszego zwierzęcia.

STRZYŻENIA

Naszą groomerką jest tech. wet. Luiza Serwin. Można się do niej umawiać na strzyżenia telefonicznie, w recepcji, poprzez stronę www lub przez naszego facebook’a.

Możliwe jest również strzyżenie w sedacji, lecz po uprzednim badaniu klinicznym i pod okiem lekarza weterynarii.

Zapraszamy do zapisów

Molly

Przed kąpielą i strzyżeniem u naszej groomerki – Luizy Serwin

Molly

Piękna i pachnąca po naszych zabiegach pielęgnacyjnych

HIGIENA JAMY USTNEJ

Coraz większa liczba zwierząt boryka się z problemem kamienia nazębnego. Może on powodować bolesne choroby przyzębia oraz przykry zapach z jamy ustnej, który często jest nieprzyjemny zwłaszcza dla właścicieli. W takiej sytuacji bardzo pomaga usunięcie kamienia nazębnego a także polerowanie, woskowanie lub lakierowanie i jeśli to konieczne, leczenia chorób zębów i przyzębia. Zabieg skalingu wykonujemy w znieczuleniu, pod opieką anestezjologiczną. Zwykle potrzebne są aktualne badania krwi, które można tez wykonać u nas w przychodni.

Więcej informacji w zakładce STOMATOLOGIA

OBCINANIE PAZURKÓW

Jeśli Twój zwierzak nie lubi obcinania pazurków w domu chętnie pomożemy! Profesjonalnie skrócimy pazurki nawet najbardziej wymagającym psim i kocim klientom.