Choroby wewnętrzne

Interna, czyli dziedzina medycyny weterynaryjnej obejmująca szeroko pojętą profilaktykę oraz choroby wewnętrzne nie wymagające konsultacji specjalistycznej. Prościej mówiąc to wszystkie problemy, z którymi zgłaszacie się do nas na co dzień. 🙂

Biegunki, wymioty, kulawizny, gorączka, problemy z układem moczowo-płciowym czy zaburzenia łaknienia to problemy, z którymi lekarz internista ma do czynienia na co dzień. Jego zadaniem jest dokładne zbadanie pacjenta, diagnostyka przyczyny problemu oraz wdrożenie leczenia. W Saskavet przyjmują lekarze specjaliści, którzy łączą pracę internistyczną z kształceniem kierunkowym. Dzięki temu możliwe jest konsultowanie pacjenta między lekarzami różnych specjalności, co zwiększa szansę na postawienie prawidłowej diagnozy.

Duża wiedza i doświadczenie naszych lekarzy pozwala stawić czoło trudnym przypadkom internistycznym, a dzięki wysokiej jakości sprzętowi możemy diagnozować je w naszej Przychodni. Co więcej, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu co pozwala zachować ciągłość leczenia i opieki lekarskiej.