O nasO nas 3Przychodnia Weterynaryjna „Saskavet” to miejsce, stworzone przez grupę osób, mających jeden wspólny cel: niesienie pomocy Naszym braciom mniejszym.
Pomysłodawczynią i założycielką jest lekarz weterynarii Marta Meissner, która do Warszawy przyjechała zaledwie kilka lat temu. Jej zaangażowanie w pracę oraz ciepłe przyjęcie przez miłośników zwierząt – mieszkańców Saskiej Kępy sprawiło, że szybko poczuła się tu jak w domu. Zżyła się z Naszą dzielnicą, jej czworonożnymi mieszkańcami i ich opiekunami.
Już podczas pracy w Warszawie, dr Marta poznała zaradne, odpowiedzialne i energiczne, panie technik weterynarii: Patrycję Krystjanik oraz Luizę Sewin. Nie trwało to długo, a stworzyły zgrany, pełen pasji i miłości do zwierząt zespół, niosąc pomoc futrzanym i skrzydlatym przyjaciołom.
Wkrótce zrodził się pomysł stworzenia własnego miejsca, gdzie dokładając wszelkich starań, mamy nadzieję, zarówno Państwo, jak i Wasi podopieczni poczujecie się swobodnie i bezpiecznie.

O nas 2
Przychodnia Saskavet położona jest w sercu Saskiej Kępy -tuż przy Parku Skaryszewskim, wyposażona w najnowsze i jedne z najlepszych sprzętów medycznych, ma na celu zapewnić kompleksową opiekę weterynaryjną, przez 7 dni w tygodniu.
By nieść profesjonalną pomoc, współpracujemy także z innymi lekarzami weterynarii; kardiologami, chirurgami czy specjalistami od rozrodu.
Dr Marta, nieustannie zgłębia wiedzę na studiach podyplomowych, a także zaopatrzona w najnowszej generacji sprzęt dermatologiczny, powiększa spektrum badań diagnostycznych także i w tej dziedzinie. W trakcie wizyty możecie Państwo uczestniczyć w badaniu, obserwując na specjalnym monitorze obraz spod mikroskopu czy też naszego bezprzewodowego videootoskopu.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Przychodni „Saskavet”