Zalecenia dla klientów w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus)

NAJMILSI

❗️

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego, związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 uprzejmie prosimy, aby ograniczyć ilość osób i czas przebywania w gabinecie.
.
W trosce o Państwa oraz nasze zdrowie, wybierając się z puszystokopytnymi na wizytę prosimy o zastosowanie się do kilku prostych zasad:
.
.

?

– JEDEN OPIEKUN –

?‍♂️

prosimy by na wizytę przychodził pacjent wraz ze swoim jednym, zdrowym opiekunem. Rodzinę zostawiamy w domu.

?

Szczególnie dotyczy to dzieci i osób starszych – staramy się nie pojawiać z nimi w przychodni. Jeśli już tak się zdarzy, prosimy by dzieci pozostawały w poczekalni (nie wchodziły do gabinetu).
.
.

?

– RĘCE –

?
?

po wejściu do przychodni, a przed wejściem do gabinetu prosimy o umycie oraz dezynfekcję rąk. Jednorazowe ręczniki, mydło antybakteryjne i żel do dezynfekcji skóry znajdziecie Państwo w naszej łazience. Dodatkowo, po lewej stronie od wejścia, na ścianie znajduje się jeszcze jeden dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
Unikamy kontaktu fizycznego z innymi osobami. Na ten czas prosimy wybaczyć brak uścisku dłoni na powitanie/pożegnanie.
.
.

?

– POCZEKALNIA –

?

staramy się zachowywać odstęp co najmniej 1 metra odległości między innymi osobami oczekującymi na wizytę.
Prosimy próbować kichać/kaszleć „w zgięcie łokcia”, jest to miejsce najrzadziej dotykane przez nas odruchowo.
.
W poczekalni równocześnie mogą przebywać nie więcej niż 3 osoby.
Jeśli to możliwe, po rejestracji w recepcji zachęcamy do oczekiwania na zewnątrz.
By uniknąć kolejek do lekarzy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego – są pory w ciągu dnia, kiedy da się umówić wizytę na konkretną godzinę.
.
.

?

– W GABINECIE –

?‍⚕️
?
?

prosimy zachować ciszę w trakcie czynności wymagających zmniejszenie odległości pomiędzy lekarzem, a opiekunem zwierzęcia (np. w trakcie badania klinicznego). W trakcie wizyty przekazujemy wyłącznie informacje niezbędne do procesu leczenia.
.
.

?

– PŁATNOŚĆ ZA WIZYTĘ –

?

w miarę możliwości, prosimy, by opłatę za wizytę uiszczać bezgotówkowo – kartą płatniczą.
.
.

?

– OSOBY CHORE –

?
?

prosimy o pozostanie w domu nie tylko osoby z potwierdzoną chorobą dróg oddechowych, ale także te, które czują się nieco gorzej, są podziębione, mają bóle głowy, kaszel, katar czy bóle mięśniowe.
.
.
.

?‍?

Jednocześnie informujemy, że zwiększyłyśmy w Saskavet intensywność i częstotliwość dezynfekcji środkami wiruso-, grzybo- i bakteriobójczymi, w tym dezynfekcji lampami UV.
Dezynfekujemy wielokrotnie w ciągu dyżuru; klamki drzwi, włączniki świateł, terminale płatnicze i inne przedmioty, które podlegają częstemu kontaktowi z naszymi dłońmi.
.
.
Chciałybyśmy móc nadal dbać o Państwa podopiecznych i nie schodzić z posterunku w tym trudnym dla wszystkich okresie. Prosimy więc o zastosowanie się do wymienionych przez nas punktów – ryzyko zakażenia musi być jak najniższe, abyśmy nadal mogły pomagać Waszym pupilom.
Zachęcamy również do zastosowania się do powyższych zasad także poza lecznicą, w życiu codziennym.

?

.
.
Dziękujemy!
.
Zespół SaskaVet